Partizanove ''bebe'' bez milosti prema Slanobarcima

• 26. septembar 2012.

• 19:53

Fudbaleri Partizana izborili su večeras plasman u osminu finala Kupa, posle rutinskog trijumfa nad novosadskim Proleterom rezultatom 4:1. Sva četiri gola za crno-bele postigli fudbaleri ponikli u omladinskoj školi šampiona Srbije. Mitrović dvostruki strelac, upisali se i Brašanac i Aškovski. Gosti u nastavku stigli do počasnog gola.

U Humskoj je večeras odigrana poslednja utakmica šesnaestine finala Kupa Srbije. Rival Partizanu bila je ekipa novosadskog Proletera, a meč je praktično rešen posle prvih šest minuta, kada su crno-beli poveli sa 2:0.

Seriju je započeo Aleksandar Mitrović u 3. minutu, posle odlične akcije sa Šćepovićem. Mladi napadač je ostao slobodan na desetak metara od gola i rutinski završio posao.

Tri minuta kasnije Mitrović je asistent, a prednost je duplirao Brašanac za vođstvo od 2:0.

Na treći gol se čekalo do 28. minuta, a posle akcije Lovrea i Volkova najpre je prečku pogodio Šćepović, da bi na odbijenu loptu natrčao Aškovski i već je 3:0!

Do kraja poluvremena Mitrović je postigao još jedan gol, a ponovo je u ulozi asistenta zapaženi Stefan Šćepović - 4:0.

U nastavku, crno-beli su značajno spustili ritam igre, što su gosti iskoristili u 60. minutu, kada su preko Obradovića smanjili na 4:1.

Partizan: Petrović, Pauljević, Sretenović, Stanković, Volkov, Lovre, Smiljanić, Brašanac, Aškovski, S. Šćepović, Mitrović.

Proleter: Jelić, Tanasin, Drinić, Vukasović, Žigić, Kovačević, Rašiovan, Obradović, Dragojević, Tanušev, Zec.