Partizane, oprez - tandem Malatije koji je pravio problem od prvog minuta u Turskoj!

utorak 13.08.2019.
14:58

Dodatan zadatak za defanzivce "crno-belih".

Sportske.net/Darko Gajić

Malatija se nije naročito proslavila u Beogradu gde je mogla da prođe sa mnogo gorim proazom od 3:1 protiv Partizana.

Istina, ulazak Gokana Torea i Giljerma je stabilizovao ekipu, ali usled male minutaže nisu uspeli da naprave konkretnu razliku.

Trener turske ekipe Sergen Jalčin će po svemu sudeći vratiti u prvu postavu dvojicu fudbalera što će predstavljati dodatnu opasnost po igrače Sava Miloševića.

Partizan dolazi u Malatiju posle pobede od 3:1 koja bi mogla da obezbedi nešto mirniju igru, naročito u fazi odbrane.

Ipak, fudbaleri "Parnog valjka" najavljuju pravi fudbalski rat, pa nema sumnje da ćemo i u Turskoj videti zanimljiv okršaj dva tima.