četvrtak 01.02.2018.
19:20

Podižu formu u pravom trenutku.

EPA-EFE/URS FLUEELER

Protivnik Partizana u šesnaestini finala Lige Evrope, Viktorija Plzenj konačno je pokazala svu svoju snagu.

Fudbaleri Viktorije su posle dva debakla od Salcburga i Šangaj Šenhua, danas deklasirali Legiju iz Varšave rezultatom 5:1.

Izabranici Pavela Vrbe su već na poluvremenu vodili sa 3:0, dva pogotka postigao je Mihail Krmenčik, a mrežu Legije načeo je Jan Kopic u 16. minutu.

Još dva gola u nastavku postigli su Tomas Čori i Marek Bakoš, pa je Plzenj tako posle debakla od Salsburga (5:0) i Šangaja (5:1) konačno pokazao svoje pravo lice.

Do utakmice sa Partizanom ostalo je još dve nedelje, polako se diže forma, crno-beli su takođe slavili danas i nema sumnje da nas očekuje uzbudljiv dvomeč.