subota 07.05.2016.
19:01

Na našem portalu možete uživo pratiti i meč Superlige Srbije u okviru plej-ofa između Partizana i Voždovca.

sportske.net

Partizan i Voždovac igraju meč 35. kola domaćeg prvenstva u Humskoj, nadamo se da ćemo gledati jednu otvorenu utakmicu, kao što je i potvrdio trener Voždovca, Živković.

"Zmajevi" nemaju nikakav imperativ danas, oni su svoje ciljeve ostvarili i danas su došli da se nadigravaju sa Partizanom.

Evo i starnih postava, Gogua se vratio u Partizanu, Ivan Tomić je ponovo poverenje dao mladim igračima.

partizan vozdovac

Prvo poluvreme

Subić upošljava Božinova u 6. minutu meča, Bugarin je imao sasvim solidnu situaciju, tražio je penal pošto je protivnički igrač igrao rukom, ali nije dobio ništa.

Nakon petnaest minuta nepovezana igra na obe strane, bez dobrih prilika.

Par dobrih centaršuteva Subića sa leve strane napada Partizana, ali odbrana Voždovca dobro funkcioniše u dosadašnjem toku meča.

Golubović je u 21. minutu proigrao Sašu Lukića, ali je vezista Partizana šutirao glavom pored gola iz izgledne situacije. Ostaje 0:0, Partizan steže obruč.

Ponovo mirniji deo meča, najbolja šansa u dosadašnjem delu je ona koju je propustio Lukić.

Kraj prvog poluvremena, dosta loše izdanje i jednih i drugih, igrači Voždovca sigurno zadovoljniji nakon 45 minuta.

Drugo poluvreme

Odmah Partizan stiže do prednosti, nakon prodora Subića po levoj strani, lopta je došla do Božinova koji iz drugog pokušaja uspeva da šutne, ali traljavo. Ipak, lopta dolazi do Golubovića koji postiže novi gol za Partizan - 1:0!

Konačno da se desi nešto i na ovoj utakmici, sada se rasplamsala igra.

Partizan sve opasniji kako se utakmica bliži kraju, Golubović pravi dosta problema odbrani Voždovca, uputio je jedan veoma opasan udarac ka golu, ali je lopta otišla preko.

Blagojević je uputio jedan dobar šut ka golu Partizana, ali nije uspeo da postigne gol, lopta je otišla pored.

Dosta dobrih akcija Partizana, odbrana Voždovca je sve nesigurnija, miriše da će biti još golova danas.

Velika prilika za Voždovac, najbolja za njih u dosadašnjem toku meča, igrao se 71. minut. Nikola Srećković je šutirao, ali preko gola, bio je veoma blizu.

Partizan i dalje napada, Voždovac se brani, ali pravih prilika u poslednjih deset minuta nema.

Imao je Mihajlović (koji je ušao u drugom poluvremenu) jedan dobar prodor nakon koga je uposlio Sašu Ilića, ali Partizanova legenda nije uspela da postigne pogodak, spetljao se u protivničkom šesnaestercu.

81' minut, Mihajlović postiže novi gol za Partizan! Nezaustavljivi fudbaler domaćih je ponovo lomio svoje rivale po levoj strani terena, ušao je u sredinu, šutirao, neodbranjivo je to bilo za golmana gostiju.

Gosti odmah smanjuju, 2:1!

Bio je prekid, nekadašnji fudbaler Partizana, Miloš Mihajlov, je došao do lopte u petercu, i rutinski savladao golmana domaćih za 2:1.

Odmah prilika za Partizan na drugoj strani, Mihajlović je dodao do Saše Ilića koji šutira u protivničkog golmana, ostaje 2:1.