• Autor: Nikola Miloradović

• 18. avgust 2019.

• 19:59

Fudbaleri Partizana vode u petom kolu Linglong Superlige.

"Crno-beli" su u petom kolu dočekali ekipu Rada u Humskoj, a nakon 45 minuta igre vode sa 1:0.

Igrao se 26. minut kada su fudbaleri Partizana stigli do prednosti, Lutovac je odlično centrirao sa desne strane, najbolji u skoku bio je Ožegović, koji glavom sa par metara postiže pogodak. Gol pogledajte u prilogu.

Puleni Sava Miloševića, koji je odlučio da odmori nekoliko prvotimaca, bili su daleko bolji rival, imali su šest udaraca ka golu rivala, dva u okvir, pa zasluženo vide nakon prvog dela igre.

Imao je Ožegović još nekoliko prilika, najbolju u 37. minutu da duplira prednost "crno-belih", kada ga je ponovo odlično pronašao Lutovac, ali je sa 10ak metara neprecizno šutirao.

Navijači hvale novajliju Lutovca, koji je upisao asistenciju, ali i strelca jedinog pogotka Ožegovića.