• Autor: Vladimir Stojanović

• 18. avgust 2019.

• 20:57

Crno-beli bez problema slavili protiv Rada, u četvrtak stiže Molde!

Partizan umoran od Malatije, Milošević se odlučio da odmori nekoliko igrača, nije bilo Sadika i Asana, napad je predvodio Ožegović.

Upravo je on načeo "Građevinare", posle ne baš uzbudljivih 25 minuta, prodor Lutovca, idealan centaršut, Ožegović ne prašta, 1:0. Do poluvremena je strelac imao još jednu priliju, ali je ostalo 1:0 do odmora.

U nastavku pritisak Partizana, želja da se stvari završe što pre, sjajan udarac Zdjelara, pokušaj Stevanovića i prečka Ožegovića, najboljeg igrača meča. Golman Marković je na kraju nekako zaštitio svoju mrežu, ali samo do sredine drugog poluvremena. Stevanović se poigrao sa Banjičanima, stvorio sebi šansu i duplirao prednost Partizana. Najava velike budućnosti ovog momka.

Do kraja, crno-beli su imali još par šansi, Rad nemoćan, bez ideje, Stojković samo posmatrač. U finišu je sjajnu partiju Stevanović začinio i drugim golom, velika partija, nagovestio je šta nas čeka u budućnosti, Partizan dobija pravog superstara.

Partizan je stigao do treće pobede u četiri kola, četvrti su sa dva boda zaostatka za vodećim tandemom, Bačkom i Vojvodinom, ali imaju utakmicu manje.