Partizan šokiran već na startu! Ali, da je Everton ovo pogodio...

četvrtak 07.12.2017.
19:13

Uzbudljiv početak utakmice na Olimpijskom stadionu u Kijevu. Nažalost, nepovoljan po crno-bele.

Epa/Andrej Cukic

Ekipa Dinama iz Kijeva vodi protiv Partizana već od šestog minuta utakmice sa 1:0.

Vodeći gol za domaće postigao je Mikola Morozjuk, kapiten Kijevljana, koji je iskoristio prvu pravu priliku za Dinamo u ovoj utakmici. On je natrčao na odbijenu loptu od strane golmana Stojkovića, bio je brži od Nemanje G Miletića i prosledio je u mrežu, iskosa sa desne strane.

Ali, samo minut ranije, Everton je mogao da dovede Partizan u vođstvo. Crno-beli su od samog početka ''pleli mrežu'' oko kaznenog prostora domaćih, Partizanov Brazilac je u petom minutu sa dvadesetak metara odlično šutirao, međutim prečka je bila saveznik domaćih.