Izvor: Sportske.net, FK Partizan

Nova pobeda crno-belih u duelima sa najvećim rivalima.

FK Partizan
FK Partizan

Posle jučerašnjeg razočaravajućeg rezultata prvog tima Partizana u duelu sa Napretkom (1:1) u Humskoj, raspoloženje navijačima crno-belih danas su popravili - Partizanovi pioniri.

Naime, oni su u okviru 8. kola Prve lige pionira Beograda danas savladali svoje vršnjake iz Crvene zvezde rezultatom 2:1, posle preokreta u drugom poluvremenu.

U utakmici odigranoj u ''Zemunelu'', Zvezda je prvo poluvreme rešila u svoju korist, a trijumf Partizanu su u nastavku doneli Lazarević i Veljić svojim golovima.

Parttizan je meč završio sa igračem manje, jer je dva žuta kartona dobio njihov napadač Vlahović.

Ovo je svojevrsni het-trik Partizana u duelima sa Zvezdom u mlađim kategorijama, s obzirom da su pre izvesnog vremena i omladinci i kadeti Partizana slavili pobede protiv komšija.

Posle osam odigranih kola, Partizan se osamio na vrhu tabele sa maksimalnim učinkom od 8-0-0 (gol razlika 30:4), a Crvena zvezda je druga sa tri boda manje.