Partizan se muči, ''grobari'' opet kritikuju, šta je sad problem? (TVITOVI)

nedelja 25.02.2018.
15:50

Gde je stao u Plzenju, Partizan nastavio i danas, tokom prvog poluvremena utakmice sa Zemunom.

Sportske.net/Pavle Knežević

Prava monotonija u Humskoj ovog zimskog popodneva, kako zbog sablasno praznih tribina, tako i zbog onoga što su ekipe Partizana i Zemuna pokazale u većem delu prvog poluvremena.

Golova nema, rezultat posle prvih 45 minuta je 0:0, a sve do 40. minuta bukvalno ništa zanimljivo nije moglo da se vidi na terenu.

Tada je Marko Janković uputio oštar centaršut u peterac gostiju, a Vučić je ispred gol linije reagovao i sprečio vođstvo crno-belih.

Minut kasnije usledio je opasan napad gostiju, crno-beli su se odbranili, a onda je Danilo Pantić imao jedinu pravu priliku na utakmici, šutirao je sa petnaestak metara pod prečku, ali je golman  Zemuna odlično reagovao.

U prilogu su neki od utisaka navijača Partizana tokom prvog poluvremena ove utakmice.

Inače, crno-beli su prvo poluvreme odigrali bez Tavambe, u nastavku treba očekivati njegov ulazak...