Partizan se muči, Bambi majstorijom probio bunker Skenderbega! (TVITOVI)

četvrtak 02.11.2017.
19:49

Golom Zorana Tošića iz slobodnog udarca fudbaleri Partizana probili su bunker Skenderbega i na odmor otišli sa minimalnom prednošću.

partizan.rs/Miroslav Todorović

Šampion Srbije vodi protiv Skenderbega (1:0) posle prvih 45 minuta igre u Humskoj, a vođstvo Partizanu doneo je Zoran Tošić golom iz slobodnog udarca šest minuta pre kraja prvog dela.

Skenderbeg je u Beograd došao sa namerom da odbrani gol i mora se priznati da je albanski šampion dosta dobro odradio taj posao u prvom poluvremenu.

Partizan se namučio sa gostima iz Korče i verovatno ne bi ni imao prednost jednog gola da Bambi Tošić nije izveo majstoriju iz slobodnog udarca.

Zrenjaninac je najpre dva puta pretio iz prekida, a onda je u 39. minutu prebacio zid i loptu poslao tik uz stativu tako da Šehi nije mogao da uradi ništa.

Domaći su u prvom poluvremenu pokušavali da uspostave dominaciju ali se mora reći da im nije mnogo toga polazilo za rukom tako da gol prednosti deluje kao odlična vest za navijače Partizana.