Partizan - Rezervisti se nametnuli, pogodio i Kamara

• 04. avgust 2012.

• 21:27

Kombinovani tim Partizana danas je odigrao kontrolnu utakmicu protiv Srema u Jakovu. Zabeležena ubedljiva pobeda, a u strelce se upisao i doskora standardni prvotimac Medo Kamara.

U susret revanšu sa kiparskim AEL-om, fudbaleri Partizana gostovali su u Jakovu, gde su u prijateljskom susretu savladali domaći Srem rezultatom 5:0.

Priliku su dobili igrači koji nisu u prvom planu kod trenera Vermezovića, ali su odnosom prema igri i ostvarenim rezultatom pokazali da se ozbiljno nameću.

Prvi gol je delo Filipa Markovića u 11. minutu. Aškovski je u 29. minutu duplirao prednost, a samo tri minuta kasnije Jojić je povisio na 3:0.

U drugom poluvremenu zaigrao je i Medo Kamara, koji je u 67. minutu postigao četvrti gol, a konačan rezultat postavio je Aškovski svojim drugim golom u 75. minutu.

Partizan: Petrović, Miljković, Savić, Stanković, Lazevski, Smiljanić, Jojić, Knežević, F. Marković, Aškovski, Mitrović. Igrali su još: Kamara, Brašanac i Zabija.