nedelja 25.11.2018.
17:48

Ekipa Partizana vodi nakon prvih 45 minuta.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/EV

Partizan nakon prvih 45 minuta vodi protiv Dinama iz Vranja, rezultat je 2:0, a do 37. je bilo bez golova i verovatno samo zahvaljujući golmanu Đuriću Vranjanci gube na poluvremenu.

Crno-beli nisu imali previše šansi osim jedne Nikolića kada je golman Đurić odlično reagovao, sve do tog 37. minuta kada je Pantić uputio loptu u kazneni prostor, a golmanu Vranjanaca je lopta prošla i kroz ruke i kroz noge.

Gol pogledajte OVDE.

Do kraja poluvremena Partizan postiže još jedan gol, Nikolić je odlično dodao do Uroševića na stranu, ovaj je uputio centaršut ka Gomešu koji lagano postavlja konačnih 2:0 u prvom delu igre.

Imali su Vranjanci jednu priliku u prvom poluvremenu nakon kontre, tada je Suraka poslao loptu pored gola glavom.