nedelja 25.11.2018.
17:41

Golman Dinama je klečao nekoliko desetina sekundi zbog kiksa.

Sportske.net/Nikola Krstić

Ekipa Partizana vodi protiv Dinama sa 1:0, a strelac prvog gola za crno-bele je bio Danilo Pantić ni kriv ni dužan.

Nisu imali izabranici Zorana Mirkovića šansu osim jedne Nikolića, sve do 37. minuta kada se desio jedan od najsmešnijih golova ove sezone.

Golman Dinama Đurić je napravio neverovatan kiks nakon centaršuta Pantića, prošla mu je lopta i kroz ruke i kroz noge, jednostavno je morao daleko bolje da reaguje u ovoj situaciji.

Nisu imali sreće Vranjanci...

5 Komentara

nemam pojma
Sunday, 25.11.2018
22:37

Golman je očekivao da će više odskočiti i pripremio se da je posle žabice uhvati, ali ona je po lvažnom terenu samo skliznula i prošla mu kroz noge a ispod ruku. Komično, ali dešava se!

Pipo Inzagi
21:26

Video čovek da nema ništa od toga da ga ovi sami daju...

Bidza i Tridza
19:42
svetski prvaci 1991
18:56

Dobio je gol jer je zaboravio Đurić da obuče suknju.

petar000
18:53

Kakav igrac takav i gol. Znaci, vratio se covek u ekipi i ponovo totalna bezidejnost kako napasti. Jedan dobar pas za celo poluvreme nije dao, jedan normalan centarsut, njihova jedina opasna situacija je posle njegove odluke da ne sutira nego proigra Markovica na krilu. Da ne pisem vise, ali stvarno treba u januaru razmisliti da se prekine pozajmica, pa da igramo malo fudbala ako moze. Sa druge strane, nije mi bas najjasnija ideja trenera Partizan da igra sa cetiri klasicna veznjaka bez ijednog bocnog igraca. A najsmesnije je sto i pored cetiri "kreativca" u vezi, mi jedino nesto konkretno napravimo ako ni jedan od njih ne ucestvuje u akciji. Sve opasne situacije poticu od proigravanja Nikolica.