Partizan počeo da izvodi kornere ''kao sav normalan svet'', efekat se odmah vidi - Tavamba!

sreda 08.03.2017.
16:19

Odluka trenera Partizana Marka Nikolića da Leandre Tavamba počne današnji meč u tandemu sa Đurđevićem, vrlo brzo je pokazala svoje efekte!

partizan.rs/MiroslavTodorović

Tokom prvog poluvremena današnje utakmice sa Metalcem, crno-beli su opsedali gol golmana Belića, ali ni Tavamba, ni Leonardo, ni Kosović, ni Janković, ni Milenković... nisu uspeli da ga savladaju.

Sve do 43. minuta utakmice, kada je Janković odlično izveo korner sa leve strane, a Tavamba bio najviši u skoku pred golom gostiju i tu je Belić bio nemoćan - 1:0!

To je prvi prvenstveni gol kamerunskog napadača, koji je tokom prvih 45 minuta ostavio najbolji utisak na terenu.

Imao je još par propuštenih prilika, jednu možete da vidite u prilogu, a ono što je takođe utisak posle prvih 45 minuta, jeste da su crno-beli popravili izvođenje kornera, bez onog komplikovanja na prvu stativu, pa je i Nikola Milenković imao odličnu priliku baš posle odlično izvedenog udarca iz ugla.