Partizan ''melje'', Jagodinci ljuti na sudiju!

subota 25.07.2015.
19:42

Fudbaleri Partizana su već posle 15 minuta igre zvršili najveći deo posla protiv Jagodine, pošto su već tada stekli ubedljivih 3-0. Ali, gosti očigledno smatraju da su negde oštećeni...

partizan.rs/MiroslavTodorović

Partizan je poveo posle jedanaesterca, dosuđenog u 11. minutu meča, kada je Ivanović na ivici kaznenog prostora startovao na Nikolu Ninkovića i sudija Robert Kiš Čepegi je dosudio najstrožu kaznu.

Ivanović je protestovao, ali ga je kapiten Filipović ubrzo smirio, da bi zatim Božinov pogodio sa bele tačke.

A samo minut kasnije, Božinov je postigao i drugi gol, posle centaršuta Petrovića sa leve strane.

Na prvi pogled, ništa sporno, ali su Jagodinci ovoga puta bili baš besni na arbitra, usledili su protesti, a razlog je najverovatnije to što su smatrali da je Bugarn napravio prekršaj pre nego što je poslao loptu u mrežu.

Tu situaciju, kao i ostale golove, možete da pogledate OVDE.

21 Komentara

pogled sa avale
Saturday, 25.07.2015
22:50

Cigani, VI ste Jagodinu uvek pobedjivali od kada je clan super lige i kada je Jagodina bila jaka a vi slabi.............danas je ovaj klub u raspadanju, otisli su im igraci koji su godinama bili okosnica tima, Palma zatvorio investicije, trpace njima i ostali klubovi ako se ne pojacaju pod hitno !?

Zvezdas od rodjenja
21:57

I cetvrti gol je mnogo zanimljiv.

i.sarajevo
21:26

sta je ovo prvi penal nije bio drugi prekrsaj ttreci lopta izasla van igralista nekom trebalo sest plus sramota providna namjestaljka,ovi su danas bogovi u namjestanju

JEBACE VAS M. TUMBAS
Sunday, 26.07.2015
08:58

Penal je bio, faul mozda i jeste, ali vise nije nego sto jeste, a cetvrti (ne treci) gol je potpuno regularan isto kao i gol Ninkovica koji nije priznat!

20:15

Kako je samo Bozinov gurnuo igraca ispred sebe a sudija gleda u nebo. Sramota.

21:31

Gde si bio da se javiš kad je Ostojić gurnuo još jače Šaponjića (Čukarički 2:2 Partizan, Mažić sudio) nego što je Božinov Gašića! Protiv Metalca poništen regularan gol Božinovu, sada ćemo videti da li je i Ninkoviću protiv Jagodine.

20:09

Mozda je namesteno?!

Marko
20:08

Puni Zvezdinu filijalu

20:06

Prvi gol sa penala, drugi uz prekrsaj i tako do konacnog i ubedljivog trijumfa. Posteno da postenije ne moze biti.

21:33

Pa šta ako je sa penala kad je penal očigledan?! Ako Mažić kaže da nije prekršaj guranje i to jačeg intenziteta nego ovo Ostojića nad Šaponjićem (Čukarički 2:2 Partizan) onda nije ni ovo faul. Što ne kažete da je Božinovu poništen regularan gol u 1. kolu i da je sumnjiva situacija kada nije priznat gol Ninkoviću u 2.kolu.

Gorann
21:57

A gol iz auta?

21:50

Stobom sam Ja zavrsio svaku diskusiju ali izgleda da ti to jos uvek nisi ukapirao. Jos jednom bih te zamolio da se meni vise ne obracas.

vukmpb
19:48

Hahaha, pa kako Partizan moze za 15 minuta da daju 3 gola na 2 meca uzastopno? Zar Tole i Mirkov rekose da u tako kratkom roku ne moze da se postigne toliko golova? Da li ce i sad da se oglasi Tole i da zatraz istragu?