Partizan ''melje'', Jagodinci ljuti na sudiju!

• 25. jul 2015.

• 19:42

Fudbaleri Partizana su već posle 15 minuta igre zvršili najveći deo posla protiv Jagodine, pošto su već tada stekli ubedljivih 3-0. Ali, gosti očigledno smatraju da su negde oštećeni...

Partizan je poveo posle jedanaesterca, dosuđenog u 11. minutu meča, kada je Ivanović na ivici kaznenog prostora startovao na Nikolu Ninkovića i sudija Robert Kiš Čepegi je dosudio najstrožu kaznu.

Ivanović je protestovao, ali ga je kapiten Filipović ubrzo smirio, da bi zatim Božinov pogodio sa bele tačke.

A samo minut kasnije, Božinov je postigao i drugi gol, posle centaršuta Petrovića sa leve strane.

Na prvi pogled, ništa sporno, ali su Jagodinci ovoga puta bili baš besni na arbitra, usledili su protesti, a razlog je najverovatnije to što su smatrali da je Bugarn napravio prekršaj pre nego što je poslao loptu u mrežu.

Tu situaciju, kao i ostale golove, možete da pogledate OVDE.