Partizan gubi u Kruševcu, navijači traže "Jaguara", ističu i ko najviše nedostaje! (TVITOVI)

• Autor: Nikola Miloradović

• 11. avgust 2019.

• 19:52

Fudbaleri Partizana nalaze se u zaostatku nakon prvih 45 minuta igre na stadionu "Mladost".

Partizan gubi u Kruševcu, navijači traže
Savo Milošević je rešio da promeša karte, za sada mu se to ne isplaćuje, kako "crno-beli" gube od Napretka u Kruševcu rezultatom 2:1.

OVDE pogledajte sastave.

Poveli su fudbaleri Napretka u 11. minutu, lepa akcija domaće ekipe, Pavićević je proigrao Ivanovića, koji je rutinski savladao Stojkovića za 1:0.

Usledio je ekspresan odgovor "crno-belih", dupli pas Brežančića i Ožegovića, levom beku je ostalo puno prostora, pa je efektnim udarcem zatresao mrežu Kruševljana za 1:1.

Uzbudljivo i u nastavku, Napredak je imao još dve prilike preko Ivanovića i Zeca, da bi domaći sastav stigao do nove prednosti u 29. minutu.

Ćuković je zavrnuo loptu na peterac, Ivanović brži od odbrane Partizana, postiže još jedan pogodak za 2:1.

Do kraja smo videli još jednu sjajnu priliku za Ivanovića, koji je mogao da kompletira het-trik u 41. minutu, ali je iz izgledne pozicije tukao tik pored gola.

Napredak je sačuvao prednost do kraja prvog dela igre, navijači traže Asana, a ističu i da su Ostojić i Šćekić nezamenjivi.

Golove i reakcije navijača pogledajte u nastavku.