Pandemija Korone pravi još veći problem Tumbakoviću, "orlovi" bez krila na Norvešku?
Autor: Ivan Cvetković
ponedeljak 16.03.2020.
12:56
Izvor: Sportske.net
Ukoliko se meč uopšte i odigra...
BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/DS
Povezane vesti
Petrić pred Italiju kritikovao ''čudan termin'' Evropskog prvenstva: ''A zašto ne početkom juna?''
Srdačan doček omladinaca Srbije u Velsu: "Poznajemo se, dugo smo zajedno!"
Peđa Mijatović i Vladimir Jugović kandidati za predsednika FSS!?
Ako ne prođe "arapska priča" - Paunović od leta deo Ronaldovog projekta?
Zbog pandemije Korona virusa stao je praktično čitav svet, pa su tako obustavljena i sportska dešavanja.
Meč polufinala baraža za EURO između selekcije Srbije i Norveške u Oslu je još uvek pod znakom pitanja, ali sada je sasvim sigurno da Ljubiša Tumbaković neće moći da računa na dvojicu fudbalera.
Ajntraht iz Frankfurta odlučio je da zabrani svojim igračima da napuštaju granice Nemačke i nastupaju za nacionalne timove, prema preporuci FIFA.
"Takav potez je korektan, odgovoran i odgovara trenutnoj situaciji", objasnio je Bobić.
Na isti korak odlučio se i Partizan.

Meč polufinala baraža za EURO između selekcije Srbije i Norveške u Oslu je još uvek pod znakom pitanja, ali sada je sasvim sigurno da Ljubiša Tumbaković neće moći da računa na dvojicu fudbalera.
Ajntraht iz Frankfurta odlučio je da zabrani svojim igračima da napuštaju granice Nemačke i nastupaju za nacionalne timove, prema preporuci FIFA.
"Takav potez je korektan, odgovoran i odgovara trenutnoj situaciji", objasnio je Bobić.
Na isti korak odlučio se i Partizan.

2 Komentara
NikkiCFC
Pa mec se svakako nece ni igrati ko zna jos koliko meseci.
Sulejmani ne igra u Bundesligi, a ni u Cvajti.