Ožegović u neverici!

• 29. septembar 2017.

• 00:02

• Izvor: Sportske.net, mondo.rs

Strelac vodećeg gola za Partizan tvrdi da mu se ovako nešto nikada do sada nije desilo.

Šokirani su navijači Partizana epilogom večerašnje utakmice protiv Dinama iz Kijeva (2:3), imajući u vidu odlično prvo poluvreme.

Šokiran je i Ognjen Ožegović, napadač Partizana koji je nastavio golgetersku seriju, ali i koji je skrivio penal posle kojeg je počeu sunovrat crno-belih u nastavku meča.

''Još sam u šoku, ne znam šta da vam kažem. Ovo mi se nije desilo od kada igram fudbal. Sumanuto smo ušli u drugo poluvreme, a rekli smo da ne sme da nam se ponovi ono što se desilo protiv Rada'',
objašnjava Ožegović, a prenosi ''Mondo''.

Govoreći o jedanaestercu, kada ga je lopta pogodila u ruku, u živom zidu, Ožegović ističe da je ''mahinalno podigao ruku'', ali i da je osetio da ga je lopta pogodila u glavu.