Ovo ulazi u konkurenciju za gol godine u Superligi - Projektil Marka Gobeljića!

• 26. septembar 2018.

• 18:54

Golčina, evrogol, Zvezda povela u Kruševcu, a onda ekspresno duplirala prednost!

Fudbaleri Crvene zvezde već posle dvadeset minuta igre imaju ubedljivu prednost protiv Napretka u Kruševcu - 0:2!

Posle mirnih petnaest minuta, tokom koji je Napredak preko Vulića imao jedan dobar pokušaj, Zvezda je ''dodala gas'' i napravila veliki korak ka osmom trijumfu u Superligi.

Igrao se 16. minut, kada su crveno-beli iznudili slobodan udarac, a posle kraćeg dodavanja, Marko Gobeljić je ispalio pravi projektil sa oko 25 metara u sam gornji levi ugao gola Nikole Petrovića - 0:1! Prelep gol!

Gobeljić nije slavio ovaj pogodak, s obzirom da je upravo iz Napretka prešao u Crvenu zvezdu.

Još se Kruševljani nisu oporavili od ovog šoka, a usledio je novi. U 20. minutu meča odlična akcija Bena i Simića, koji je protutnjao po levoj strani i poslao loptu kroz noge golmana Petrovića - 0:2.