20:13

Zvezda ponovo povela u Novom Sadu, i to kako!

EPA/PETER SCHNEIDER

Ako ni zbog čega drugog, zbog ovog velemajstoskog poteza Matea Garsije vredelo je večeras gledati derbi 7. kola Linglong Superlige između Vojvodine i Crvene zvezde.

Prvo poluvreme ovog meča završeno je rezultatom 1:1, a Zvezda je po drugi put povela u 59. minutu.

Sve se dogodilo posle kornera sa leve strane, odbrana domaćih je izbila loptu iz peterca, ali ona na njihovu nesreću dolazi do Matea Garsije, koji izvodi prelep volej udarac iskosa sa leve strane i spoljnim delom levog stopala šalje neodbranjiv udarac u suprotni ugao - 1:2!

Definitivno, golčina koja ulazi u konkurenciju za naj-gol tekuće sezone!