Ovako su "Orlići" iščupali bod protiv Danske

četvrtak 24.03.2016.
20:12

Omladinska reprezentacija Srbije remizirala je sa Danskom na startu Elitne runde kvalifikacija za EURO u Nemačkoj i može se reći da je naš bod slađi jer smo ga osvojili zahvaljujući pogotku u 85. minutu susreta.

Sportske.net/Altai-Nikola Krstić

Srpski omladinci remizirali su u prvoj utakmici Elitne runde kvalifikacija za Evropsko prvenstvo u Nemačkoj što je rezultat koji "Orliće" ostavlja u igri kada je odlazak na kontinentalnu smotru u pitanju.

Izabranici Branislava Nikolića u četvrtak su odigrali 2:2 sa selekcijom Danske u Kragujevcu, pa će u naredne dve utakmice sa Crnom Gorom (26. mart) i Francuskom (29. mart) juriti plasman na Evropsko prvenstvo.

Danci su na "Čika Dači" vodili dva puta, imali dobre prilike da stave tačku na pitanje pobednika pri rezultatu 1:2 ali je na kraju Marko Mijailović uspeo da donese bod "Orlićima" golom u 85. minutu susreta.

Kompletan izveštaj sa meča odigranog u Kragujevcu mogli ste da pročitate OVDE, a evo i golova sa utakmice.

Квалификације за ЕУРО 2016: Србија - Данска 2:2 (0:0)/60' Шапоњић, 85' Мијаиловић - 56' Поулсен, 76' Ларсен/

Posted by Супер Лига on четвртак 24. март 2016.