Ovako je Zvezdin trener objasnio preokret od 0:3 do 4:3

16:02
Izvor: Sportske.net, crvenazvezdafk.com

U kom delu igre smo videli realniji odnos snaga dve ekipe?

Beta/BranislavBožić/Ev

Derbi poslednjeg kola Omladinske lige Srbije danas je doneo mnogo uzbuđenja, mnogo golova i veliki preokret Crvene zvezde od 0:3 na poluvremenu do pobede od 4:3 na kraju meča, za titulu prvaka i plasman u kvalifikacije za U19 Ligu šampiona.

Mnogi se pitaju kako je trener Zvezde Milan Lešnjak uspeo da u poluvremenu toliko promeni igru svog tima, ali njegov utisak je drugačiji.

On, naime, smatra da rezultat prvog poluvremena (3:0 za Parttizan) nije ilustrovao realan odnos snaga dve ekipe.

''Momci su pokazali karakater. Mislim da u prvom poluvremenu nismo bili toliko gori da gubimo 3:0, ali u drugom su igrači dali maksimum i ja sam ponosan na njih'', istakao je Lešnjak posle meča.

-

9 Komentara

Vlada Mutavi
Saturday, 02.06.2018
23:24

Ma da. Klinci ne znaju sta je moral, tako da na poluvremenu nisu mogli da ga uzgube, a u pauzi trener im je samo rekao da samo tako nastave i nije bilo tesko izgubljenu utakmicu dobiti. Da je bilo 1:0, pa i 2:0 pa da čovek i poveruje, ali poluvreme izgubiti sa 3:0, a u drugom dati cak 4 gola a ne primiti ni jedan su bajke za decu koja se uce da govore.

Consigliere 1927
Sunday, 03.06.2018
09:06

Verovatno nisi ni gledao, a da si gledao, video bi bi da ste na celom mecu imali 4 sanse i to sve u prvom poluvremenu i dali ste 3 gola. Zvezda vas je i u prvom pregazila samo su promasivali, a u drugom da ne pricam... Nadji negde snimak ako ga bude bilo pa pogledaj.

Crveno boja ljubavi
10:49

Vidi se da loptu nisi sutnuo u zivotu. Kod maltene svih mladjih kategorija rezultati mogu biti i po 22:0 poluvreme,iz prostog razloga sto su deca brza i dovra sa loptom,ali im je taktika katastrofalna. Zasto se stoperi i golmani najvise cene posle 28 godine? Jer su tek tada stekli iskustvo i bez obzira koliko su dobri,kao klinci ne valjaju.

????JULEN 8 GUERRERO????
18:48

Svima nam je jasno da je meč na poluvremenu prodat! Neko mora za ovo da odgovara! Uprava napolje!

NAJVECI IKADA
20:37

To je samo vama 'jasno' 😂

ddr16
17:20

u pravu je covek,stvarno je zvezda sve vreme napadala,a partizan davao golove posle zvezdinih gresaka,bas zato sam i verovao na poluvremenu da mozemo da ih stignemo,ali nisam ocekivao da ce ovako lako da urade to,svaka cast klincima. dve titule danas u njihovom dvoristu,lepo je poceo dan :)