Ovaj momak se baš razigrao pred derbi, sad je iznudio i penal za Zvezdu, ali ''Čuka'' se ne predaje!

subota 20.04.2019.
17:30

Sada već goleada na Banovom brdu!

Beta/Dragan Karadarević/Ds

Čak tri pogotka u prvih dvadesetak minuta igre na Banovom brdu, u duelu Čukaričkog i Crvene zvezde, a gosti za sada vode sa 2:1.

Preneli smo već da je Marko Marin na asistenciju Alekse Vukanovića u šestom minutu doneo vođstvo Crvenoj zvezdi, a da je danas veoma raspoložen za igru Vukanović je pokazao i jedanaest minuta kasnije.

Tada je Vukanović, ovoga puta po levoj strani, ponovo pobegao Šapiću, ovaj ga je zakačio u kaznenom prostoru i sudija Stojilković je pokazao na jedanaesterac. Siguran realizator bio je El Fardu Ben za 2:0 u korist crveno-belih.

Ali, samo dva minuta kasnije, Čukarički uzvraća. Ognjen Mudrinski je odlično reagovao na centaršut sa leve strane, što se ne može reći za Zvezdine štopere, napadač domaćih je glavom zahvatio loptu i savladao Borjana - 2:1.

Podsetimo, Mudrinski je i u 14. minutu imao odličnu priliku za domaće, ali tada je loptu poslao pored gola, opet posle centaršuta sa leve strane.