• Autor: Aleksandar Obrenović

• 09. jun 2018.

• 18:48

Igrali su sjajno naši fudbaleri, odavno nismo gledali bolje poluvreme "Orlova".

Već nakon 4 minuta Aleksandar Mitrović je nakon prekida, tačnije, kornera koji je izveo Adem Ljajić uspeo da bude najviši u skoku i da savlada protivničkog golmana za 1:0, a tu se nisu zaustavili napadi naše reprezentacije.

Već u 19. minutu na semaforu je pisalo 2:0, gledali smo sjajnu akciju Branislava Ivanovića, Dušana Tadića i na kraju egzekuciju Adema Ljajića, možda i najboljeg igrača prvog poluvremena.

Četiri minuta nakon tog gola novi gol u mreži Viskare. Ljajić upošlava Mitrovića, napadač Njukasla koji je bio na pozajmici u Fulamu pogađa drugi put danas za 3:0.

Mogli su naši reprezentativci preko Tadića, Kostića, zatim i Matića koji je pogodio prečku, da dodatno povise rezultat, ali nisu uspeli u toj nameri sve do 42. minuta.

Tada je viđena najlepša akcija u poslednjih nekoliko godina naše reprezentacije. Milenković i Ljajić su kombinovali u kaznenom prostoru, Mitrović je makazicama dodao do Ivanovića koji iz prve pogađa za 4:0!

Taj gol pogledajte OVDE!

Svakako, igraju sjajno, odavno nismo videli ovoliko dobru partiju u jednom poluvremenu.