subota 09.06.2018.
18:48

Igrali su sjajno naši fudbaleri, odavno nismo gledali bolje poluvreme "Orlova".

Sportske.net/Pavle Knežević

Već nakon 4 minuta Aleksandar Mitrović je nakon prekida, tačnije, kornera koji je izveo Adem Ljajić uspeo da bude najviši u skoku i da savlada protivničkog golmana za 1:0, a tu se nisu zaustavili napadi naše reprezentacije.

Već u 19. minutu na semaforu je pisalo 2:0, gledali smo sjajnu akciju Branislava Ivanovića, Dušana Tadića i na kraju egzekuciju Adema Ljajića, možda i najboljeg igrača prvog poluvremena.

Četiri minuta nakon tog gola novi gol u mreži Viskare. Ljajić upošlava Mitrovića, napadač Njukasla koji je bio na pozajmici u Fulamu pogađa drugi put danas za 3:0.

Mogli su naši reprezentativci preko Tadića, Kostića, zatim i Matića koji je pogodio prečku, da dodatno povise rezultat, ali nisu uspeli u toj nameri sve do 42. minuta.

Tada je viđena najlepša akcija u poslednjih nekoliko godina naše reprezentacije. Milenković i Ljajić su kombinovali u kaznenom prostoru, Mitrović je makazicama dodao do Ivanovića koji iz prve pogađa za 4:0!

Taj gol pogledajte OVDE!

Svakako, igraju sjajno, odavno nismo videli ovoliko dobru partiju u jednom poluvremenu.

19 Komentara

poljskikupanjac
Saturday, 09.06.2018
20:40

dobro je jedino sto smo igrali da ovim jadnicima da bi digli samopouzdanje inace ova nasa ekipa je dobra da se uzme dobra kinta na kladionici

1905
20:36

Jesu ih rasturili ali protivnicka ekipa je bila ispodprosečna.

Doktor Trax
20:00

Prvih jedsnest je to to samo Radonjic umjesto Kostica,duplo je bolji igrac trenutno

PAOLO I POL (SINGER)
19:03

Steta sto ne mozemo da ubacimo drugih 11 (treci golman (Rajkovic) da bude sudija, eventualno da i on malo udje pred kraj, a Marko uzme tu pistaljku:-D) umesto Bolivije: Dmitrovic- Rukavina, Veljkovic, Spajic, Rodic- Zivkovic, Milivojevic, Grujic, Radonjic- Prijovic, Jovic., vise bi nam znacilo...

18:57

Radonjic ili Zivkovic umesto Kostica. Mada iskreno ne svidja mi se Bane na desnom beku. Strašno je spor. Matic kao jedini klasicni vezni je dobra solucija protiv Kosta Rike, ali protiv Švajcarske i Brazila ta sredina mora biti gušća.

18:56

Dajte, ljudi, i inace su veoma slabi, a cak i njima tu nedostaje nekoliko vaznih igraca (ne verujem da je ovo bas drugi tim kao sto je rekao nas komentator)- jeste da poslednja utakmica ne treba da bude neka jako teska i zahtevna, ali, ovo je sramota sta smo mi odabrali za poslednju proveru. Voleo bih sad da vidim i Veljkovica na delu jer nisam siguran koliko mozemo da se uzdamo u Milenkovica, buducnost radi za njega, ali, ne uliva mi bas toliko poverenje da bih mogao da kazem da moze i mora da pocne protiv Kostarike! Sto se tice Ljajica, decko je Ronaldinjo srpske reprezentacije, ko njemu trazi neku zamerku, taj nije nogama na zemlji i verovatno misli da zivimo u pet do deset puta vecoj zemlji.

Amar Zornic
18:50

Konacno , ovo vec ima smisla . Ne treba se samo furati orevise jer je protivnik amater al ova postava je kao moja sa pesa tako da sam zadovoljsn xD

Don Andres
19:08

ova bolivija je lagano pobjedila argentinu i cile a odigrali nerjeseno protiv brazila u kvalifikacijama. cisto da se zna da ipak nisu amateri u pitanju (:

Amar Zornic
Sunday, 10.06.2018
08:00

Pobedili al svi znamo sto , njihov domaci stadion je na preko 1500m n v , popularno zmajevo gnezdo i oni su oduvek iz tog razloga dobijsli kuci protivnike jer je na toj visini vazduh proredjdn i drugim igracims je jako tesko disati . A pricati i njima kao ozb proveri na strani , pogotovo evropi je apsurd ... pozz

Darko Markovic_fb1
20:51

Kakvog crnog smisla,Bolivija ne zna gde se nalazi...Nismo imali losijeg protivnika u poslednjih 10 godina...Moldavija je za njih zemlja fudbala...Tesko nama protiv Švajcarske i Brazila,nek nam je bog u pomoci...