'Orlići' popravili utisak

• Autor: Miloš Marković

• 26. april 2013.

• 10:56

Nakon lošeg strarta na turniru u Portugalu, omladinska reprezentacija Srbije popravila je utisak pobedom nad selekcijom Gruzije.

U drugom kolu turnira 'Četiri nacije' u Portugalu, Srbija je zabeležila pobedu nad vršnjacima iz Gruzije.

Izabranici Ljubinka Drulovića slavili su rezultatom 2:1, a strelci za naš tim bili su Milinković i Meleg koji su doneli preokret i pobedu svom timu.

Naime, nakon ravnopravne igre u prvom poluvremenu, prva u vođstvo ipak dolazi selekcija Gruzije u 74. minutu. Naši momci nisu odustajali, pa su u 82. minutu sjajnim golom Milinkovića sa preko 20 metara stigli do izjednačenja, da bi četiri minuta kasnije Meleg postavio i konačan ishod meča.

Na ovaj način, reprezentativci Srbije su popravili loš utisak koji su ostavili na startu turnira kada su poraženi od selekcije Rusije, koja je u drugom kolu izgubila od domaćina Portugala rezultatom 1:0.

U poslednjem kolu turnira, Srbija igra protiv Portugala.

Meč se igra u subotu, u mestu Povoa de Varzim, start je zakazan za 17 sati.