''Orlići'' po planu...

• 05. jun 2012.

• 22:35

Mlada reprezentacija Srbije večeras je ostvarila očekivanu pobedu nad Farskim Ostrvima u Toršaunu. Ni isključenje Milivojevića u finišu prvog poluvremena nije pomoglo domaćima.

Izabranici Aleksandra Jankovića ponovo se izdvojila na čelu tabele u svojoj kvalifikacionoj grupi, posle večerašnjeg trijumfa na gostovanju Farskim Ostrvima rezultatom 2:0.

Vođstvo Srbiji doneo je Filip Malbašić posle pola sata igre, ali su problemi nastali isključenjem Luke Milivojevića zbog dva žuta kartona u 45. minutu.

Ipak, domaći to nisu uspeli da iskoriste, pa je Nemanja Gudelj u 67. minutu iz jedanaesterca drugim golom samo potvrdio trijumf ''Orlića''.

Srbija: Dmitrović, Pantić, Medojević, Gudelj, Mudrinski (od 55. Despotović), Malbašić, Krstičić, Marković (od 88. Kosanović), Milunović (od 79. Jojić), Rodić, Milivojević.

Tabela Grupe 4: Srbija (6 mečeva) 14, Danska (5) 11, Makedonija (6) 9, Severna Irska (6) 4, Farska OStrva (6) 2.