''Orlići'' opet bez Rajka, debituje Pantović! (16:30h)

utorak 17.11.2015.
11:21

Mlada reprezentacija Srbije danas od 16 časova i 30 minuta igra novu kvalifikacionu utakmicu za plasman na Evropsko prvenstvo.

BETA/BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/DS

''Orlići'' posle novosadskog remija sa Italijom (1-1), danas gostuju u Sloveniji, a taj meč je na programu od 16 časova i 30 minuta na stadionu u Kopru.

Selektor Tomislav Sivić potvrdio je da će naš tim ponovo nastupiti bez povređenog golmana Predraga Rajkovića, ali se napadač Bajerna Miloš Pantović oporavio i očekuje se njegov debi.

''Predrag Rajković neće igrati ni u ovoj utakmici. I dalje je povređen, ali je on doputovao sa nama u Sloveniju, daje nam značajnu podršku čime je pokazao da je pravi kapiten i mi smo mu na tome veoma zahvalni. Sa druge strane Miloš Pantović se u potpunosti oporavio i biće u konkurenciji za tim'', izjavio je Sivić.

On je istakao i da je meč sa Italijom pokazuao i neke slabosti u igri našeg tima, koje će pokušati da popravi u duelu sa Slovencima.

''Jako je važno da su momci svesni i dobrog i lošeg iz tog meča i uveren sam da ćemo napraviti korekcije koje će nam doneti željeni rezultat.

Želimo da pružimo još jednu dobru igru i da pokažemo da umemo da igramo pod pritiskom. Neće biti lako, Slovenija ima jako dobre igrače, to je vrlo kompaktan i dobar tim, ali naša želja je upišemo još jedan trijumf'',