"Orlići" bolji od komšija

• Autor: Bojan Jovanovic

• 29. februar 2012.

• 15:55

Mlada reprezentacija Srbije savladala selekciju Bosne i Hercegovine rezultatom 2:0 u prijateljskoj utakmici na stadionu BASK-a.

Prvo poluvreme meča izmeđa Srbije i BiH na stadionu BASK-a proteklo je bez pogodaka, ali su izabranici selektora Aleksandra Jankovića u drugom poluvremenu uspeli da stignu do prednosti.

Strelac za srpsku reprezentaciju bio je fudbaler Jagodine Ognjen Mudrinski u 55. minutu meča na stadionu BASK-a, pa su "orlići" tako poveli sa 1:0.

Drugi gol za Srbiju, što je ujedno bio i konačan rezultat meča postavio je fudbaler Spartaka Nemanja Čović u 88. minutu.

Do kraja meča gosti iz Bosne i Hercegovine su bezuspešno pokušavali da ublaže poraz.

Ovaj meč je ujedno bio jedina provera pred sledeću kvalifikacionu utakmicu za Evropsko prvenstvo 2013. godine koju će, u okviru Grupe 4, "orlići" odigrati protiv reprezentacije Farskih Ostrva, u Toršavnu.