Omladinci Čukaričkog rasturaju, posle Partizana pobedili i Zvezdu u gostima!

14:45

Sjajno igraju omladinci Čukaričkog.

FK Čukarički

Ekipa Čukaričkog u omladinskoj selekciji je ekipa na koju moramo obratiti pažnju.

Radi se o izuzetno talentovanoj generaciji koja je pre nekoliko dana savladala Partizan sa 7:2 u gostima, a danas su savladali i Crvenu zvezdu na gostovanju.

Bilo je 2:3 (0:2), gledali smo pravu dramu i na kraju pobedu Čukaričkog koji je imao i sreće u ovom meču.

Rakonjac i Veličković su doneli Čukaričkom veliku prednost nakon 16 minuta, a taj rezultat je ostao sve do drugog poluvremena kada je Crvena zvezda krenula angažovanije.

Burmaz je vratio Zvezdu u igru, Bakić je autogolom izjednačio, a potom je Crvena zvezda mogla i do prednosti, ali su pogodili prečku.

Ipak, pobedu gostiju pred sam kraj donosi sjajni Rakonjac koji pogađa za konačnih 2:3.

Čukarički je prvi na tabeli sa 7 pobeda i jednim nerešenim ishodom, odnosno sa 22 boda, Vojvodina ima 18 bodova i utakmicu manje, dok je Partizan takođe na 18 bodova uz isti broj utakmica kao Čuka. Crvena zvezda je na 4. mestu sa 13 bodova, ali i oni imaju utakmicu manje uz isti skor kao i Brodarac.