OFK remizirao sa Terekom

• 09. februar 2014.

• 17:42

'Romantičari' imali još jednu jaku proveru na pripremama u Beleku i ostavili sasvim solidn utisak protiv ruskog premijerligaša Tereka.

Ekipa Milana Milanovića remizirala je u nedelju sa Terekom rezultatom 2:2, u prilično zanimljivom i sadržajnom meču.

Posle ravnopravne igre u većem delu prvog poluvremena, prvi do pogotka ipak dolaze fudbaleri Tereka, golom Kanija, na asistenciju Bokile u 43. minutu.

Minimalnim vođstvom ruske ekipe ušlo se u drugih 45 minuta, ali posle samo dva minuta igre u nastavku, Aleksandar Čavrić je doneo izjednačenje ''Romantičarima''.

Ipak, već u 52. minutu, Bokila vraća prednost na stranu Tereka, da bi konačnih 2:2 postavio Damjanović, pet minuta pre kraja utakmice, posle dodavanja Zarubice.

OFK Beograd: Zečević, Gajić, Planić, Vasiljević, Obradović, Micevski, Zdjelar, Paločević, Ješić, Čavrić, Dražić.

Igrali su još: Čupić, Matović, Pilipović, Pilica, Bulat, Antonov, Ivanović, Stanisavljević, Belić, Zarubica i Damjanović.