Ofanziva se isplatila, Popović sačuvao dva gola prednosti, Borjan nek se pazi! (TVITOVI)

sreda 06.03.2019.
16:55

Nakon 45 minuta igre u Lučanima, Zvezda vodi sa 2:0.

Beta/Mlađan Ivanović/Ev

Fudbaleri Crvene zvezde u okviru 25. kola Superlige gostuju u Lučanima ekipi Mladosti.

Nakon prvog poluvremena "crveno-beli" imaju dva gola prednosti, zahvaljujući golovima Bena i Pavkova.

Povela je Zvezda u 15. minutu, sudija Đorđić je pokazao na kreč, nakon što je Filip Stojković oboren u kaznenom prostoru Mladosti.

Odgovornost je preuzeo Ben, koji je bez većih problema savladao Rosića za 1:0.

Igrao se 29. minut kada je Marin lukavo iz slobodnog udarca poslao loptu ka Gajiću na desnoj strani, desni bek Zvezde je ubacio loptu pred gol rivala, gde se sjajno snašao Pavkov, koji prima loptu, potom hvata volej desnom nogom i smešta loptu u mrežu Mladosti za 2:0.

Postigla je Zvezda u 34. minutu još jedan pogodak, tačnije to je uradio Boaći, ali se napadač iz Gane našao u ofsajd poziciji, pa je njegov pogodak poništen.

A onda, 36. minut, Mirko Ivanić je skrivio jedanaesterac, odgovornost je preuzeo Bojović, ali je rezervni golman Crvene zvezde Popović uspeo da sačuva mrežu nakon udarca sa kreča, ostalo je 0:2 u Lučanima.

Navijači su prezadovoljni zbog novog gola Pavkova, ali i zbog sjajne odbrane Zorana Popovića.

Tvrde i da Boaći nije bio u ofsajdu prilikom postizanja pogotka, koji je na kraju poništen, a oduševljeni su i kako funkcioniše nova formacija koju je postavio trener Vladan Milojević.