Ocene - Nedostajala samo završnica...

• 23. avgust 2012.

• 23:29

Kad ekipa na terenu pruži svoj maksimum, želju da ostvari što bolji rezultat, navijači ne mogu da budu nezadovoljni. Tako je bilo i večeras na Marakani, pa Zvezdinih 0:0 protiv Bordoa daju nadu da se ipak može u Ligu Evrope, naravno uz isti pristup i u revanšu.

Bajković 7.5 - Još jedna sigurna partija Zvezdinog golmana, posebno je oduševio intervencijom posle sudara sa Jovanovićem, kada je uspeo da zaustavi opasan šut gostiju.

Mikić 6.5 - Kapiten se nije previše istakao prodorima, ali u defanzivi uglavnom odradio dobar posao.

Maksimović 7 - Borben, i pored problema sa povredom pre meča, odigrao standardno dobro.

Jovanović 7.5
- Iskusni štoper i večeras dokazao koliko znači za igru Zvezde i pored onog kiksa iz prvog poluvremena kada je Obranjaka uspeo da mu umakne. U finišu se povredio posle pomenutog sudara sa Bajkovićem, nadajmo se da povreda ipak nije teže prirode.

Mladenović 6.5 - Nešto slično kao i za Mikića, više se istakao u defanzivi.

Mijailović 7 - Mladi vezista siguran u duelima sa mnogo iskusnjim Žirondincima.

Dimitrijević 7 - Sasvim solidna partija, imao je nekoliko dobrih asistencija, koje nisu uspeli da iskoriste Lazović u prvom, ili Mirić u drugom poluvremenu.

Milivojević 7 - I on je vodio beskompromisnu borbu sa francuskim fudbalerima, takođe u potpunosti opravdao poverenje trenera Jankovića.

Lazović 6.5 - Bio je zapažen, u nekoliko navrata je pretio golu gostiju, ali utisak je da još uvek traži onu prepoznatljivu formu.

(Asamoa 6) - Molgao da se proslavi odmah po ulasku u igru, ali nije dobro primio loptu i prilika je otišla u nepovrat.

Vešović 7 - Imao par dobrih prodora po desnoj strani, koji nisu krunisani dobrom završnicom, ali kao i ceo tim, pružio je maksimum i zaslužio aplauze navijača po izlasku iz igre u drugom poluvremenu.

(Mirić) 6 - Učestvovao je u par solidnih akcija Zvezde u finišu, ali takođe imao i jedan kiks, koji ipak nije izazvao veće posledice.

Milunović 7 - Zapažen, borben, pokretljiv, u par situacija stavljao na muke odbranu Bordoa, ali kao da nije imao snage da rivalu zada završni udarac.