Ocene - Izbledela slika sa ''Meace''

• 08. novembar 2012.

• 23:45

Ako se posle duela u Milanu pre dve nedelje, i pored poraza, u hvalospevima govorilo o igri Partizana, večeras nema razloga za to, bez obzira što je Handanovič u više navrata spašavao Inter pri rezultatu 0:0...

Petrović 6 - Do prvog primljenog gola delovao je sigurno, ali je u toj situaciji trebalo bolje da reaguje. Do kraja, sprečio još jedan gol gostiju kada je Palasio izbio sam ispred njega.

Miljković 5.5 - Posle meča ima upisanu asistenciju kod Tomićevog gola, ali ona početnička reakcija početkom drugog poluvremena kada je mogao da dovede Partizan u vođstvo, baca senku na sve ostalo što je večeras uradio...

Ivanov 7 - On je večeras dva puta mogao da donese prednost Partizanu, ali je, za razliku od Miljkovića, uradio sve što treba. Nažalost, Handanović je bio fenomenalan u tim situacijama. Jedini kiks imao je kod vodećeg gola Intera, mada taj gol više ide na dušu Kamare.

Ostojić 6 - Nije večeras bio na nivou iz Milana, možda je delom uticala i povreda glave posle sudara sa jednim igračem Intera. Kod trećeg gola, Guarin mu je pobegao, ali generalno nije ostavio loš utisak u ovom dvomeču sa italijanskom timom.

Lazevski 6.5 - On je večeras radio ono što se od njega očekivalo, imao je jedan manji kiks, bez posledica, ali i jednu sjajnu intervenciju na sredini terena, kada je sprečio opasnu kontru gostiju.

Smiljanić 6.5 - Ostavio solidan utisak u većem delu meča, imao i jednu priliku kada se još jednom istakao Handanovič. U finišu posustao, kao uostalom i cela ekipa.

Kamara 5.5 - Jedno od razočaranja večerašnjeg meča. Ne samo zbog neshvatljive reakcije kod vodećeg gola Intera, već ni pre toga nije delovao onako sigurno na sredini kako je navikao navijače Partizana.

(Marko Šćepović 5.5) - Njegov ulazak nije doneo nikakav pomak u igri Partizana.

Tomić 5.5 - Da nije postigao gol, mogli bismo da ga svrstamo među najlošije pojedince susreta, ovako je koliko-toliko popravio utisak.

Ilić - Kapiten odigrao samo pola sata, zbog povrede na koju se požalio maltene na samom početku meča.

(Jojić 5.5) - Trud i želja nisu sporni, ali kvalitet njegove igre daleko je bio od nekog evropskog nivoa.

Lazar Marković 6.5 - U prvom poluvremenu je bio jedini agilan na protivničkoj polovini. Videli smo nekoliko njegovih odličnih prodora, ali dok je on ''špartao'', ostali su uglavnom bili samo posmatrači.

Stefan Šćepović 4.5 - Bukvalno ništa nije pokazao čime bi potvrdio da je večeras zaslužio da se nađe od prvog minuta na terenu. Potpuno bezopasan po gol, neprecizan u dodavanjima, spor u reakcijama... Previše vremena proveo na terenu.

(Mitrović 5) - Ni on se nije proslaviop, mada je šansu da zaigra dobio tek kada je rezultatski praktično sve bilo rešeno.