• Autor: Aleksandar Obrenović

• 13. decembar 2017.

• 20:48

Vladimir Stojković je danas bio najbolji akter derbija. Ko se još izdvaja?

Umor fudbalera Partizana i Crvene zvezde je danas bio poprilično primetan, radilo se o poslednjoj utakmici za i jednu i drugu ekipu u ovoj kalendarskoj godini.

Mnogi su očekivali bolji fudbal, posebno u prvom poluvremenu kada nismo videli veliki broj prilika, ali smo se na kraju morali zadovoljiti rezultatom 1:1.

Evo ocena nakon ovog duela, rekli bismo da su tragičari ovog meča Vujadin Savić koji je napravio penal, Aleksandar Pešić koji je promašio odlične prilike da savlada Stojkovića, kao i Miletić u Partizanu koji je imao par veoma loših intervencija i koji je dozvoljavao šanse crveno-belima.

Pored njih, izdvajamo svakako Vladimira Stojkovića koji je pravi junak ove utakmice, sprečio je dva puta Pešića da postigne gol, a nije mogao ništa protiv još jednog junaka ovog meča, Ričmonda Boaćija, koji je možda postigao i poslednji gol za Crvenu zvezdu ove sezone.

partizan ocene

Jevtović je igrao prvih 20-ak minuta, nije imao prilike da se dokaže, Ilić je ušao u poslednjih dvadeset minuta, a igrao je poslednjih par minuta i Jovanović.

ocene zvezda

Jovičić je doneo malo živosti u igru Zvezde, igrao je poslednjih 30 minuta, dok nisu imali prilike dosta toga da pokažu Gobeljić i MIlijaš koji su ušli pred kraj.