O OVOM promašenom ziceru Ožegovića je govorio Grof!

sreda 21.10.2015.
19:55

Fudbaleri Vojvodine pretrpeli su šesti ovosezonski poraz u Superligi na stadionu "Rajko Mitić", a poraz je možda mogao da bude izbegnut da je Ognjen Ožegović postigao izjednačujući gol u 58. minutu susreta.

Beta/DraganGojić/Dr

Izabranici Zlatomira Zagorčića nastavili su sa serijom loših rezultata u domaćem šampionatu pošto su na stadionu "Rajko Mitić" poraženi od Crvene zvezde sa ubedljivih 3:0.

Najveći tragičar u redovima gostujućeg sastava bio je mladi reprezentativac Srbije Ognjen Ožegović koji je u dva navrata izlazio sam pred Damira Kahrimana ali je oba puta propustio šansu da postigne gol.

Situacija iz petog minuta ne ide toliko na dušu Ožegoviću jer je golman Crvene zvezde fantastično izašao i skratio ugao pa napadač Vojvodine nije mogao bolje da reaguje.

Mnogo bolju priliku Ognjen Ožegović je propustio u 58. minutu pri vođstvu domaćih od 1:0 kada je ponovo izašao sam pred Damira Kahrimana. Da je realizovao tu priliku Ožegović bi možda sprečio poraz svog tima, o čemu je govorio i trener Crvene zvezde Miodrag Božović nakon utakmice.

Umesto izjednačenja, usledila je kazna i drugi gol na utakmici za Crvenu zvezdu i Slavoljuba Srnića kojim je rešeno pitanje pobednika gotovo pola časa pre kraja utakmice.

Дерби на стадиону "Рајко Митић" можда би имао другачији токда је Огњен Ожеговић погодио у ситуацији "1 на 1" са Кахриманомпри вођству Црвене звезде од 1:0!

Posted by Супер Лига on Среда 21. октобар 2015.