O Antićevim suzama piše se i van Srbije - Hrvati se smeju, Britanci se čude...

• 03. maj 2017.

• 09:45

• Izvor: Sportske.net, vecernji.hr, zurnal.rs

Isključenje Nikole Antića, koje je za mnoge bilo prava misterija dok se nije oglasio Igor Radojičić iz Sudijske komisije, izazvalo je reakcije i u pojedinim medjima van naše zemlje.

Na tu temu pisao je ovih dana i zagrebački ''Večernji list'', koji je o dešavanjima na utakmici Crvena zvezda  Vojvodina izvestio u tekstu pod naslovom:

''Smejurija u Srbiji: Evo kako sudije guraju Zvezdu prema naslovu''.

Kada je u pitanju Antićevo isključenje pri rezultatu 0:0 sredinom drugog poluvremena, u tekstu na portalu ''Večernjeg'' navodi se:

''Gostujući igrač pao je nakon jednog duela, ustao se i potrčao nazad u odbranu, a u tom trenutku sudija mu je iz ko zna kojeg razloga dao karton. Antić je nakon toga u očaju pao na travnjak te se rasplakao'', a zatim se kao ''sudijin cirkus'' komentariše i jedanaesterac dosuđen za Zvezdu desetak minuta kasnije.

Sve ovo je kratko prokomentarisao i predsednik Partizana Milorad Vučelić u izjavi za današnji ''Žurnal''.

''Kad smo dogurali dotle da nam se i Hrvati smeju'', poručio je predsednik Partizana a ceo tekst pročitajte na ''zurnal.rs''.

vecernji

Odluke sudije Obradovića tokom drugog poluvremena meča na ''Rajku Mitiću'' izazvale su i reakciju pojedinih medija na Ostrvu, pa se tako poznati portal ''FourFourTwo'' u naslovu čudi isključenju kapitena Vojvodine.

"Nikola Antić iz Vojvodine zaradio je isključenje bez ikakvog razloga".

"Antić je teren napustio u suzama, a u prvi mah je delovalo da je isključen zbog udaranja štopera Crvene zvezde Abrahama Frimponga. Međutim, usporeni snimak nije pokazao nikakav kontakt dvojice igrača, kao ni bilo kakvu reakciju od strane Frimponga",