Novi šok za Partizan, neverovatan kiks Miletića - 2:0 za Radnički!

20:15

Tek što je počelo drugo poluvreme, Partizan doživeo još jedan težak udarac.

EPA/SERGEY DOLZHENKO

Kako utakmica u Nišu odmiuče, Partizanu je sve teže.

Prvo poluvreme Radnički je dobio golom Haskića u 35. minutu, potom je usledila sporna situacija u kaznenom prostoru domaćih, kada Mažić nije dosudio jedanaesterac, a opširnije o tome možete da čitate u prilogu.

Očekivao se pritisak Partizana od početka drugog poluvremena, ali tek što je počeo ovaj deo igre, usledila je velika greška Nemanje G Miletića.

Njemu je Zakarić vratio loptu, naizgled bazazlena situacija, ali se levi bek Partizana okliznuo jednom, pa drugi put u pokušaju da ustane, što je iskoristio raspoloženi kapiten Radničkog Saša Stojanović i na asistenciju Ranđelovića savladao Stojkovića - 2:0.

Miletić je nešto kasnije zamenjen, umesto njega je ušao Urošević, a Zdjelara je zamenio Nemanja Nikolić.