Novi gol Čuke, lopta u Belićevoj mreži!

sreda 18.04.2018.
18:57

Crno-beli su stigli do izjednačenja na Banovom brdu iako niko od igrača Partizana nije zatresao mrežu Nemanje Belića.

fkcukaricki.rs

Aktuelni šampion Srbije i branilac trofeja u nacionalnom kupu oporavio se od šoka koji mu je priredio Petar Bojić u drugom minutu duela na Banovom brdu.

Čukarički je poveo posle loše reakcije odbrane Partizana, ali je gostujući tim odmah preuzeo inicijativu i počeo da steže obruč pred golom "Brđana".

Do dvadesetog minuta Partizan je nekoliko puta ugrozio protivnički gol ali je nedostajalo koncentracije da bi se stiglo do završnog udarca.

Na kraju je posle četvrtog kornera defanzivac Čukaričkog Sava Radić pokušao da otkloni opasnost ali ga je lopta pogodila i odbila se pravo u mrežu gola koji čuva Nemanja Bjelić.

Tako je mladi fudbaler Čukaričkog poravnao rezultat na 1:1 i učinio veliku uslugu Partizanu.