• Autor: Boris Jovanović

• 17. novembar 2012.

• 15:18

Sjajni džoker Subotičana za petnaestak minuta poraz pretvorio u pobedu!

Hladan tuš za Subotičane, Jagodina je već u prvih desetak minuta našla put do mreže Aleksića. Ušli su bolje u meč, a Miloš Stojanović je pobegao odbrani Spartaka, nije bilo ofsajda, kapiten gostiju ne prašta, 0:1.

Muk na stadionu, slaba poseta u Subotici, tek 500 ljudi na tribinama.

U drugom poluvremenu Stojanović je mogao da dotuče "Golubove", ali je Aleksić ostavio Spartak u igri.

Najbolja prilika za izjednačenje posle sat vremena Marko Adamović propušta zicer, pogodio je Bondžulića sa par metara.

To je bilo kobno, Jagodinci su ispustili pobedu, u 83. minutu, Nosković na odbijenu loptu posle slobodnjaka Despotovića uspeva da pogodi mrežu Jagodine, 1:1.

Džoker Subotičana je u nadoknadi petom postigao još jedan gol, a zatim i dotukao Jagodince. Neverovatna predstava, het trik za 15 - tak minuta, Nosković je zaista junak kola.