Nišlije u Humskoj - Novi udarac Partizanu?

• 01. mart 2016.

• 18:28

• Izvor: Sportske.net, juznevesti.com

Ekipa niškog Radničkog sa velikim ambicijama dolazi u Beograd na megdan Partizanu u četvrtfinalu Kupa Srbije.

Utakmica između Partizana i Radničkog igra se u sredu, pred praznim tribinama stadiona u Humskoj, a njen početak je zakazan za 18 časova.

Dan uoči gostovanja u Humskoj, trener Radničkog Milan Rastavac istakao je da su u njegovom timu svesni problema u kojima se nalazi Partizan, da će pokušati to da iskoriste, ali ni na koji način ne žele da potcene crno-bele koji su prolećni deo sezone započeli porazima od OFK Beograda i Crvene zvezde, oba puta rezultatom 2:1.

''Evidentno je da oni imaju neke svoje probleme, ali bilo koja postava Partizana zaslužuje svaki respekt. Mi ćemo se tako ponašati i prema njima i prema bilo kome drugom protivniku'', izjavio je Rastavac, a prenose ''Južne vesti''.

On smatra da njegov tim može mnogo da dobije u ovoj utakmici.

''Spremamo se na način da budemo aktivni učesnik na tom događaju. Na utakmicu idemo sa jasnom idejom koju želimo da na terenu sprovodimo iz minuta u minut'', dodao je Rastavac.

Optimista je i odlični golman Radničkog Aleksandar Jovanović, koji smatra da uz maksimalnu požrtvovanost njegov tim može do podviga u Beogradu.

''Verujem da ćemo meč u nedelju protiv istog protivnika u Superligi dočekati kao polufinalisti Kupa'', naglašava Jovanović.