subota 25.11.2017.
19:54

Radnički iz Niša je uspeo da na svom terenu upiše pobedu, ovoga puta je "stradao" Zemun.

BETAPHOTO/SASA DJORDJEVIC/EV

Dugo su Nišlije čekale pobedu svog tima, a danas su je konačno dočekale. Još od 24. septembra i pobede protiv Javora od 1:0 u Nišu, Radnički je čekao pobedu, a danas je takođe na svom terenu slavio protiv Zemuna i to sa ubedljivih 4:1.

Milan Pavkov je nastavio da rešeta mreže, on je postigao gol u 9. minutu, da bi Arsić samo 7 minuta kasnije povisio na 2:0.

Beljić je smanjio na 2:1 do kraja poluvremena, ali je to bilo sve što smo videli od gostiju.

U nastavku, Tomić u 58. i Mrkić iz penala u 76. minutu potvrđuju pobedu Nišlija.

Radnički sada ima 27 bodova, nalazi se na 7. mestu, dok je Zemun na 11. poziciji sa 18 osvojenih bodova.