Nije sve tako crno, Dejan Stanković je večeras na ''Marakani'' video i nešto pozitivno

• 06. novembar 2019.

• 23:36

• Izvor: Sportske.net, TV Arena Sport

Naš proslavljeni fudbaler je večeras na ''Marakani'' ispratio dešavanja na utakmici Crvene zvezde i Totenhema.

Crvena zvezda nije uspela da izbegne još jedan ubedljiv poraz od Totenhema. ''Sparsi'' su slavili rezultatom 4:0 večeras na ''Marakani'', a utakmici je prisustvovao i Dejan Stanković.

Svoje prve utiske sa ovog meča izneo je u razgovoru za TV Arena Sport.

''Ne znam da li je Zvezda mogla više. Mogla je da postigne gol, ne jedan već dva, ali u ovakvim utakmicama moraš da iskoristiš šanse. To se videlo u drugom poluvremenu, gde je Zvezda imala dosta slabiju igru, veliku pritisak, brzo je primala golove.

Ovo je jak poraz, ali Zvezda je uspela dosta puta da se podigne posle neuspeha i nadam se da će tako biti i ovog puta'', istakao je Stanković.

On smtra da iz ove utakmice treba tražiti i pozitivne detalje, a to je svakako nastup mladog veziste Njegoša Petrovića, kome je ovo bio prvi meč od prvog minuta u Ligi šampiona.

''Njegoš je odigrao fenomenalnu utakmicu. Iz ovako negativne večeri može da se izvuče pozitivno da smo dobili mladog igrača. Nije lako igrati, pritisak je ogroman, Liga šampiona, Marakana...", dodaje Stanković.