Ni Sume, ni Natha, Partizan ostao bez ijednog kreativca, evo zašto nema ni Lazara Pavlovića!

21:19

Ređaju se problemi u veznom redu ekipe Partizana.

partizan.rs/Miroslav Todorović

Partizan se večeras prilično muči sa ekipom Radničkog iz Niša u Humskoj.

Prvo poluvreme završeno je bez golova, 0:0 i bez ijednog šuta u okvir gola i sa jedne, i sa druge strane.

Partizan je izgubio prepoznatljivu kreaciju u veznom redu, pre svega zbog izostanka Sejdube Sume, a da sve bude gore, u 15. minutu povredio se i Bibars Natho koji je morao da napusti teren.

Međutim, njega je zamenio krilni napadač Đorđe Ivanović, u odsustvu mladog Lazara Pavlovića, čije odsustvo je prepočetka meča bilo najveća enigma.

Ta enigma je upravo razrešena, iz Partizana je večeras saopšteno novinarima da Lazar Pavlović nije u protokolu za meč sa Nišlijama zbog visoke temperature koju je juče imao.
-
baner

4 Komentara

GoranJasna Stojanovic
Sunday, 08.03.2020
09:57

Da, jednom i Partizan da dobije "sumnjiv" penal!!!
A koliko je sumnjivih penala, i spornih situacija Zvezda imala do sada???
Koliko puta se mucila(nije mogla da da gol), da bi na kraju iz krajnje sumnjive situacije(uz pomoc sudje) dala gol. Mnogo je takvih situacija bilo-pa zato imamo situaciju da bezi 11 boda. Realno, ni Partizan ni Zvezda nemaju neki preterena jak tim. Ovaj derbi - nula od oba tima. Prethodni derbi Zvezda nije ni prisla Padtizanovom sesnastercu, bila je razbijena. A upravo u tom delu sezone je stekla 11 bodova prednosti??? Nije li cudno da taj isti Partizan moze da kiksne protiv nekog tima, a Zvezda (sa tom losom igrom, razbijena od tog Partizana) gura bez poraza. Naravno uz pomoc sudija. Strasno je to da ce i lored ociglednog namestanja utakmica ipak osvojiti titulu!!!