Neustrašivi Lalat: ''Kao protiv Zvezde i Partizana...''

petak 25.09.2020.
09:15

Trener Vojvodine smatra da je njegov tim sinoć zaslužio više.

Pedja Milosavljevic / STARSPORT

Vojvodina je posle velike borbe sinoć položila oružje u Liježu protiv domaćeg Standarda. Eliminisana je u produžecima sa 2:1 i nije uspela da se izbori za dvoboj sa MOL Fehervarom u plej-ofu kvalifikacija za Ligu Evrope.

Posle meča, trener Vojvodine Nenad Lalatović nije imao zamerki na igru svojih fudbalera, ne krijući žal što makar nisu stigli do penal-serije.

Pohvalio je hrabrost svog tima, bez obzira ko je na suprotnoj strani.

''Moji momci su zaslužili bar penale. Hrabro su igrali. Gledao sam utakmice belgijskog prvenstva i video da niko ne sme da napadne poslednju liniju Standarda. A mi smo imali hrabrosti da napadnemo. Kao i protiv Crvene zvezde i Partizana. Mi se toga ne plašimo.

Ja kao trener nemam strah ni od jedne ekipe. Nama je svejedno protiv koga igramo. Na kraju, poslednjih pet minuta je visio gol. Njihov golman je u poslednjem minutu odbranio stopostotnu šansu'', izjavio je Lalatović.