sreda 30.10.2019.
18:00

Partizan je danas izgubio novu utakmicu.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/EV

Čukarički je bio bolji od crno-belih sa 2:1, imali su fudbaleri Partizana 1:1 do 90. minuta kada ih je šokirao Luka Stojanović golom koji je doneo pobedu domaćinu.

Očekivali smo Sava Miloševića nakon utakmice na konferenciji za novinare, ali se to nije desilo.

Prema rečima portparola Čukaričkog, Savo Milošević neće izlaziti pred novinare, a to neće uraditi niko iz stručnog štaba Partizana.

Da li je Milošević iz revolta odlučio da se ne pojavi ili je nešto drugo u pitanju, ostaje da vidimo u narednom periodu ili možda u nekom saopštenju crno-belih.

25 Komentara

carbone
Thursday, 31.10.2019
09:32

VVV ce potrositi jos jednu legendu Partizana...

REVØLT
14:49

Ko su vase legende, terzic i milojevic? :-D

k.na.bicikli
Wednesday, 30.10.2019
23:22

Mene jedino raduje sto cene rastu igracima.Na transfermarketu trenutni igracki kadar vredi 44 mil. Samo Pavlovic 8 mil.Za vreme kvalifikacija za LE tim je vredeo 22-24 mil

Superliga
22:39

Kazu nemoj vode vruc, kod nas propuh ubija, igra li smo dobri ali zajeb'o nas sudija...... Dubioza kolektiv, u pravom smislu.

Grb partizana 1997?
22:02

Sta kaze, jel odustao od titule?

BenkovackiManitas31*
21:23

Da je Junajted oni bi pobedili ali Cukaricki, ej....

Dr fudbala Miloje
21:15

Занима не какве последице ће сносити због тог непристојног понашања на нивоу хулигана.

Pipo Inzagi
21:09

Polako nestaju gospodski maniri...

REVØLT
20:34

Da, rekao sam mu da ne izadje na konferenciju:-D, a Arenu je iskulirao na svoju ruku, ja nemam nista s tim:-D

21:16

Ти си рекао и да ће УЕФА избацити Звезду из Европе. Ти само лагиш.

Born2Won der
19:25

I ne treba do kraja sezone da izlazi jer zasto bi? Sve se zna, titula osvojena jos Jula pre nego sto je sezona i pocela i izlaziti pred novinare i sada kao glumiti nesto, neku borbu, revolt itd ne sluzi nicemu a Savo zna da ima posla s "inteligentnim" ljudima kao tipa Kokezom koji ce nakon svog velicanstvenog mandata uci u Zadrugu 5 i kompletirati svoj fantasticni CV.

Man.United99
21:56

A sta je bilo kad je Tole bio predsednik? Savo mu je bio najveći kritičar. Do trenutka kad mu je ponudio mjesto u savezu i onda je sve bilo super. Da tacno je da savez loše radi ali Savo nije neko ko to treba da kritikuje. Imao je priliku

KING OF JUNGLE♦⭐♦⭐♦⭐
19:19

Šta da kaže, zar ne vidite da je sudija rešio utakmicu, čist crveni karton nije dao Šapiću u 5.minutu. Znači protivnik može laktom u glavu kao poslednji igrač odbrane da zaustavi napadača Partizana u stopostotnoj šansi za gol i da ne bude na faul. O čemu ima tu više da se priča. Ovde se krade koliko god se može.

NemanjaaVidiiiicNo1
21:01

phahahaha iste komentare copy paste po svim vestima ALI DZABE KAD SU LAZ :D

21:17

Треба да се радујеш што имате само 10 бодова мање од Звезде а то је за вас успех.

MCdarkO
19:18

Ovaj Partizan me podseca na neku razmazenu decu. Svaki put kad izgube, odma kme kme kme, necu sa nikim pricati... kme kme kme, ljut sam, kme kme kme

21:32

Prvo nije tačno da je svaki put već samo kad zvezdine sudije pokradu. Protiv Mladosti niko ništa u vezi suđenja nije rekao. Danas je krađa očigledna: https://www.youtube.com/watch?v=I0wq9pZH8Os 6:03 ovako je Čukarički došao do lopte i kontranapada za drugi gol. Prvi gol je dao igrač koji je morao da bude isključen u 5. minutu kada je udarcem rukom u glavu Sadika sprečio stopostotonu šansu Partizana. Pa jel to malo da se reši utakmica. Da ne ulazim u detalje šta još nije sudio, ali bilo je očigledno namerno, uopšte se ne radi o greškama.