Nema golova u Nišu, a da li je bio penal za Partizan? (TVITOVI)

• 15. maj 2019.

• 20:48

Očekivano tvrda utakmica u Nišu, na poluvremenu bez golova. Postavlja se pitanje da li je Partizan oštećen za penal.

Rezultat prve utakmice polufinala Kupa Srbije između Partizana i Radničkog iz Niša ukazivao je na to da ćemo u revanšu gledati tvrdu utakmicu.

Prvo poluvreme duela na "Čairu" potvrdilo je očekivanja, pošto većih prilika nije bilo, pa se na odmor otišlo bez golova.

Najveću opasnost po gol Borivoja Ristića predstavljao je Danilo Pantić, dok su domaći samo jednom pripretili preko Ranđelovića.

U lepom svetlu prikazao se i debitant iz redova gostujućeg tima Lazar Pavlović.

Viđena je i jedna sporna situacija u kaznenom prostoru domaćeg tima. Nermin Haskić je u 31. minutu obrgrlio Strahinju Pavlovića i oborio ga, ali sudija Lukić nije pokazao na belu tačku.

Nakon tri četvrtine polufinalnog dvomeča Radničkog i Partizana crno-beli i dalje imaju prednost (0:1).