Navijači počeli da hvale Đukića i igrače, a onda je usledio novi šok za crno-bele! (TVITOVI)

sreda 07.03.2018.
16:21

Partizan u većem delu prvog poluvremena dobro odigrao, navijači su uglavnom bili zadovoljni, a onda...

Sportske.net/Pavle Knežević

Završeno je prvo poluvreme utakmice u Humskoj, rezultat je 1:1.

Partizan je u duel sa Radom ušao u ofanzivnijoj postavi u odnosu na prethodne utakmice, sa Tavambom i Ožegovićem u špicu, sa Sašom Ilićem u veznom redu i rezultat je stigao u 17. minutu, kada je Zoran Tošić postigao pogodak iz slobodnog udarca sa nekih 18 metara, posle prekršaja Volkova pred kaznenim prostorom gostiju.

Posle vođstva, Partizan je imao još nekoliko prilika da uveća svoju prednost, Nemanja G Miletić je pogodio prečku, potom je Tošić imao još jednu priliku, ali Partizanova neefikasnost postaje hronični problem.

I kada su navijači na društvenim mrežama već počeli da uočavaju napredak u igri i hvale borbenost i želju svojih igrača, usledio je šok u finišu prvog poluvremena.

Igrao se 40. minut, kada je Bojan Ostojić u kaznenom prostoru Partizana oborio Lutovca i sudija Stojilković pokazuje na belu tačku!

Penal je izveo Vladimir Volkov, sigurno, precizno i Rad iz prve prave prilike (zvuči poznato?) postiže gol protiv Partizana - 1:1.