utorak 24.07.2018.
21:22

Konsenzus je postignut oko toga ko je novi ljubimac navijača, samo još da izvećaju koje oružje je upotrebio da načne Suduvu.

Sportske.net/Aleksandar Milošević

Šampion Srbije nalazi se na pravom putu da već posle prvog duela sa Suduvom obezbedi plasman u treće kolo kvalifikacija za Ligu šampiona.

Nakon prvih 45 minuta duela na stadionu "Rajko Mitić", Crvena zvezda vodi protiv šampiona Litvanije (2:0).

Domaćin je načeo Suduvu sredinom prvog poluvremena, projektilom koji je sa nekih dvadeset metara lansirao Lorenco Ebisilio.

Novajlija koji je ovoga leta stigao na "Marakanu" iz APOEL-a postigao je prvenac u crveno-belom dresu, ali to nije jedini razlog što su navijači oduševljeni.

Ebisilio je odigrao sjajno prvo poluvreme, bio je najzapaženiji pojedinac u Milojevićevom timu i konstantna pretnja po protivnički gol. U 23. minutu demonstrirao je razoran udarac, a još dva puta je napravio ozbiljne probleme Ivanu Kardumu šutevima sa distance.

Do odlaska na odmor crveno-beli su duplirali prednost preko Nemanje Radonjića, a da je Miloš Degenek bio malo precizniji domaći su mogli da imaju i tri gola prednosti.