Napredak vodi uz još jedan poništen gol, sa tribina se čuje ''Savo, odlazi'' i ''Uprava, napolje''!

nedelja 31.03.2019.
17:33

Veoma loš početak ekipe Partizana u Kruševcu, na debiju novog trenera Sava Miloševića.

partizan.rs/Miroslav Todorović

Fudbaleri Napretka vode na svom terenu u Kruševcu protiv Partizana sa 1:0 od 19. minuta utakmice na kojoj na klupi crno-belih debituje Savo Milošević.

Gol za domaće postigao je Đorić, koji je na asistenciju Aksentijevića uputio veoma precizan udarac u gornji levi ugao Stojkovićevog gola sa nekih 17 metara udaljenosti.

Ali, samo nekoliko minuta kasnije, Stojkovićeva mreža se još jednom zatresla, kada je Ndiaje pobegao Partizanovim štoperima, izbio sam ispred golmana crno-belih, ali je pomoćni sudija prekinuo tu akciju zbog ofsajda. Ponovljeni snimak nije pokazao da je ta njegova odluka ispravna, a sve ovo izazvalo je veliki bves navijača i igrača Napretka.

Ono što je takođe upečatljiv utisak iz prvog poluvremena, jeste i to što deo navijača Partizana od početka skandira ''Uprava napolje'', ali i ''Savo odlazi'', čak i pri rezultatu 0:0.

Crno-beli su do sada dva puta opasnije pripretili golu domaćih, najpre Milan Smiljanić sa ivice kaznenog prostora, a potom i Danilo Pantić iz slobodnog udarca.