• Autor: Beta

• 15. mart 2014.

• 19:36

• Izvor: Beta

Kruševački Napredak priredio je još jedan fudbalski spektakl navijačima na stadionu "Mladost", pošto je u okviru 19. kola JSL savladao ekipu Donjeg Srema rezultatom 4:2.

Fudbaleri Napretka pobedili su danas u Kruševcu Donji Srem sa 4:2 (2:1), u utakmici 19. kola Superlige Srbije i popeli se na osmo mesto na tabeli.

Donji Srem je poveo preko Gorana Jankovića u sedmom minutu, a izjednačio je Miloš Bajić u 26. minutu. Nikola Trujić doneo je vođstvo domaćima u 45. minutu, a novo izjednačenje doneo je Ognjan Damnjanović u 59. minutu iz jedanaesterca.

Drugo vođstvo Napretku doneo je Dušan Mićić u 66. minutu, a konačan rezultat postavio je Bojan Božović u 75. minutu.

Napredak je posle šeste prvenstvene pobede osmi na tabeli sa 24 boda, dok je Donji Srem ostao na 14. mestu sa 17 bodova, koliko ima i Javor.

Ranije danas bez golova završene su utakmice Javor - Spartak, Sloboda - Radnički Niš i Jagodina - Voždovac, a bez pobednika je bilo i u duelu Vojvodine i Čukaričkog, 1:1.

Novi Pazar pobedio je u Beogradu OFK sa 1:0, a istim rezultatom Crvena zvezda je pobedila Radnički iz Kragujevca.

Poslednja utakmica 19. kola Superlige Srbije igra se sutra od 14.30 na stadionu Obilića, između Rada i Partizana.